Michiel Broes

Tweedejaars elite zonder contract wielrenner bij United Cycling Team

Uitslagen

2017 (Elite z.c. - 2e jaars - United Cycling Team)

Datum
Wedstrijd
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 26 februari
Brustem Sint-Truiden
1.12B
120 km
129
25
zondag 5 maart
Brussel-Zepperen
Elite 1.12 - IC1
150 km
148
DNF
zondag 12 maart
Betekom
1.12B
119,7 km
158
1
zondag 19 maart
Zuid-Kempense Pijl Mol-Sluis
Elite 1.12 - IC1
158 km
173
27
zaterdag 25 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120 km
163
13
zondag 26 maart
Sint-Truiden
1.12B
119 km
164
6
vrijdag 31 maart
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 1: Flobecq - Warcoing
ME2.2
166,5 km
151
16
Stand: 19
Team: 15
zaterdag 1 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 2: Frasnes lez Buissenal - Péronnes lez Antoing
ME2.2
148,9 km
144
27
Stand: 25
Team: 13
zondag 2 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 3A: Chièvres - Chièvres
ME2.2
10,3 km
126
77
Stand: 57
Team: 11
zondag 2 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 3B: Ath - Chièvres
ME2.2
97,7 km
126
42
Stand: 51
Team: 11
zaterdag 15 april
Driebergenprijs Harelbeke-Stasegem
Elite 1.12 - IC1
154 km
155
24
maandag 17 april
Nieuwkerken Waas
1.12B
110 km
87
2
zondag 23 april
98e Grote Prijs Affligem
Elite 1.12 - IC1
157 km
167
72
zondag 30 april
PK Galmaarden
1.12A - PK
139,1 km
110.
El.z.c.: 42
11
El.z.c.: 4
donderdag 4 mei
Kortenaken
1.12B
120 km
169
10
zondag 7 mei
Trofee Maarten Wynants Helchteren
Elite IND
155,8 km
113
21
zondag 14 mei
GP Criquielion Deux-Acren
ME1.2 - TOPC
173 km
131
88
woensdag 17 mei
Puivelde-Belsele
Elite IND
166,9 km
160
47
zondag 21 mei
Hoeleden
1.12B
117,6 km
122
3
donderdag 25 mei
Tienen
1.12B
119 km
139
35
zondag 28 mei
GP Etienne De Wilde Laarne
Elite 1.12 - IC1
159,8 km
156
11
dinsdag 30 mei
Booischot
1.12A
120 km
78
9
zondag 4 juni
Sinksenkoers Averbode
Elite 1.12 - IC2
132,5 km
146
44
maandag 5 juni
Liedekerkse Pijl
Elite 1.12 - IC1
164 km
156
16
donderdag 8 juni
Begijnendijk
1.12B
119 km
120
1
donderdag 15 juni
Bierbeek
1.12B
113,4 km
66
9
woensdag 21 juni
Keerbergen
1.12B
116,6 km
58
8
zondag 25 juni
Oplinter-Tienen
1.12B
118,8 km
84
3
zaterdag 1 juli
Omloop Het Nieuwsblad Beloften Zottegem
ME1.2 - TOPC
176 km
145
70
zondag 2 juli
BK Ploegentijdrijden Borlo (B-titel)
TT - TTT
45 km
28
5 (tijd: 58'23"980, 46,23 km/h)
vrijdag 7 juli
GP Stad Sint-Niklaas
ME1.2 - TOPC
180 km
113
48
zondag 9 juli
Rozebeke
1.12B
103,6 km
126
3
dinsdag 11 juli
Keerbergen
1.12B
114,4 km
102
5
donderdag 20 juli
GP Beeckman-De Caluwe Ninove
Elite IND
166 km
105
14
 

2016 (Elite z.c. - 1e jaars - Profel-United Cycling Team)

Datum
Wedstrijd
Categorie
# km
Starters
Uitslag
zondag 6 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
104
103
DNF (extreem weer)
zondag 13 maart
Omloop van het Waasland Kemzeke
Elites m.c./z.c./U23
170
116
83
vrijdag 18 maart
Handzame Challenge
Elite 1.12 - IC1
154
163
60
zondag 20 maart
Zuidkempense Pijl Mol
Elite 1.12 - IC1
160
190
92
zaterdag 26 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120
194
16
zondag 27 maart
Sint-Truiden
1.12B
120
137
14
vrijdag 1 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 1: Antoing - Hérinnes (Pecq)
ME 2.2 UCI
165
158
94
Stand: 94 (op 10")
zaterdag 2 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 2: Frasnes-lez-Buissenal - Mont de l'Enclus
ME 2.2 UCI
153,8
142
105
Stand: 96 (op 7'34")
zondag 3 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 3a: Chièvres - Chièvres (tijdrit)
ME 2.2 UCI
10,3
139
104
Stand: 98 (op 9'07")
zondag 3 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 3b: Tournai - Chièvres
ME 2.2 UCI
91,6
139
68
Stand: 91 (op 9'32")
zondag 10 april
PK Galmaarden
1.12A - PK
139,1
118
Totaal: 8
El.z.c.: 5
zaterdag 16 april
Driebergenprijs Stasegem
Elite 1.12 - IC1
153
185
DNF (op 12 km)
zondag 24 april
G.P. Affligem
Elite 1.12 - IC1
159,9
191
57
zondag 1 mei
Walhain-Saint-Paul
1.12 CO
115,9
60
1
donderdag 5 mei
Dwars door de Vlaamse Ardennen Erpe-Mere
ME 1.2 UCI - TOPC
179,6
182
66
donderdag 12 mei
Stok Kortenaken
1.12B
120
136
30
zondag 15 mei
Sinksenkoers Morgan Blue Classic - Averbode
Elite 1.12 - IC2
140
145
18
maandag 16 mei
Stan Ockers Classic Borsbeek
Elites m.c./z.c./U23
169
105
21
donderdag 19 mei
Begijnendijk
1.12B
119
119
3
zondag 22 mei
Grote Prijs Wase Polders Verrebroek
Elites m.c./z.c./U23
162,8
117
56
donderdag 26 mei
Bierbeek
1.12C
112
86
1
zondag 29 mei
Wezembeek-Oppem (Kraainem)
Elite 1.12 - IC2
142,8
121
16
donderdag 2 juni
Stok-Kortenaken
1.12B
120
89
2
zondag 5 juni
Memorial Philippe Van Coningsloo
ME 1.2 UCI - TOPC
182,9
180
34
zaterdag 11 juni
Nieuwrode
1.12B
117
97
31
zondag 26 juni
Oplinter-Tienen
1.12B
118
104
10
zaterdag 2 juli
Omloop Het Nieuwsblad Zottegem
ME 1.2 UCI - TOPC
175
175
DNF
dinsdag 5 juli
Buggenhout
1.12B
120
69
7
zaterdag 9 juli
GP Stad Sint-Niklaas
ME 1.2 UCI - TOPC
180
143
14
Stand TC: 31
dinsdag 12 juli
Keerbergen
1.12B
114,4
109
6
zaterdag 16 juli
Thorembais-les-Béguines
1.12 CO
120
77
11
zondag 17 juli
Beeckman-De Caluwe Ninove
Elites m.c./z.c./U23
169
137
DNF (derailleur)
donderdag 21 juli
Schaal Marcel Indekeu - Hulshout
1.12A
140
193
24
woensdag 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 1: Rillaar
Elite 2.12 - IC1
155
164
39
Stand: 39
Vl-B: 11
donderdag 28 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 2: Stok-Kortenaken
Elite 2.12 - IC1
156
159
14
Stand: 27
Vl-B: 8
vrijdag 29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 3: tijdrit Landen
Elite 2.12 - IC1
8,8
152
21
Stand: 22
Vl-B: 4
zaterdag 30 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 4: Leefdaal
Elite 2.12 - IC1
153
151
10
Stand: 20
Punten: 29
Vl-B: 4
zondag 31 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 5: Pepingen
Elite 2.12 - IC1
159
138
24
Stand: 19
Punten: 33
Vl-B: 4
maandag 1 augustus
Na-tourcriterium Putte
Elites m.c./z.c./U23
92,5
29
11
zaterdag 6 augustus
Overijse
1.12B
110
54
13
zondag 7 augustus
Antwerpse Havenpijl
ME 1.2 UCI - TOPC
178
193
19
Eindstand TC: 23
zondag 14 augustus
BK Elite z.c. Stabroek
1.12 - BK
148,4 
139
21
maandag 15 augustus
Sint-Truiden
Elites m.c./z.c./U23
139
93
15
donderdag 18 augustus
Hoeleden
1.12B
120
91
1
zondag 21 augustus
Onze Lieve Vrouw Waver
1.12B
116
78
9
dinsdag 23 augustus
Booischot
1.12B
120
80
1
zondag 28 augustus
De Liedekerkse Pijl
Elite 1.12 - IC1
164,7
106
16
maandag 29 augustus
Putte
1.12 GO
70
31
1
zondag 4 september
Meerhout
Elite 1.12 IC2
137
138
14
zaterdag 10 september
GP Gemeentebelangen - Nieuwkerken-Waas
Elite 1.12 IC1
155,4
122
17
woensdag 14 september
GP Jean-Pierre Monseré - Retie
1.12A
140
109
DNF
zondag 18 september
Londerzeel
1.12B
120
129
9
zaterdag 24 september
Zandberg Classic Harelbeke
Elite 1.12 IC2
139
140
80
zondag 2 oktober
Rumst
1.12B
100,1
98
9
woensdag 5 oktober
Aalter-Lotenhulle
1.12B
109
73
14
zondag 9 oktober
Boom
1.12B
112,2
85
17
 

2015 (Beloften - 4e jaars - Profel-United Cycling Team)

Datum
Wedstrijd
Categorie
# km
Starters
Uitslag
zondag 22 maart
Zuid-Kempense Pijl Mol-Sluis
Elite 1.12 - IC1
149,1
197
61
zaterdag 28 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120
167
14
zondag 29 maart
Meer (Hoogstraten)
1.12B
109,5
132
DNF (stormweer)
vrijdag 3 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 1: Antoing - Quevaucamps
ME 2.2 UCI
158,3
170
64
Stand: 67
zaterdag 4 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 2: Leuze-en-Haut - Monts de l'Enclus
ME 2.2 UCI
144,7
149
53
Stand: 51
zondag 5 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 3: Tournai - Flobecq
ME 2.2 UCI
133,8
129
108
Stand: 87
maandag 6 april
Triptyque des Monts et Châteaux
rit 4: Château de Beloeil - Frasnes-lez-Buissenal
ME 2.2 UCI
158,9
127
100
Eindstand: 87
donderdag 9 april
PK tijdrijden Melkwezer-Linter
PK TT
18,6
16
7
zaterdag 18 april
Tweedaagse van de Gaverstreek
rit 1: Drie bergenprijs Stasegem
Elite 2.2 IC 1
145
192
62
Stand: 62
Stand U23: 26
zondag 19 april
Tweedaagse van de Gaverstreek
rit 2: Nijverheidsprijs Deerlijk
Elite 2.2 IC 1
142
153
59
Eindstand: 64
Eindstand U23: 26
zaterdag 25 april
Vilvoorde
1.12B
120
169
19
zondag 26 april
Molenstede
1.12B
118
143
31
vrijdag 1 mei
Merchtem
1.12B
116
142
4 (1e spurt)
zondag 3 mei
PK Stok-Kortenaken
1.12B - PK
156
135
37
zondag 10 mei
Boutersem
1.12B
120
98
5
donderdag 14 mei
Kumtich
1.12B
117
83
31 (ingesloten)
zondag 17 mei
GP Criquielion - Deux-Acren
ME 1.2 UCI (TOPC)
185
161
59 (leegloper achter)
dinsdag 19 mei
Booischot
1.12B
120
96
10 (ingesloten)
zondag 24 mei
Sinksenkoers Scherpenheuvel-Zichem Averbode
Elite 1.12IC2
135
145
2
U23: 1
maandag 25 mei
Stan Ockers Classic Borsbeek
Elites m.c./z.c./U23
174
118
59
donderdag 28 mei
Begijnendijk
1.12B
119
121
4 (2e pelotonspurt)
zondag 31 mei
Wezembeek-Oppem
Trofee Luk Van Biesen
Elite 1.12IC2
143
118
rit+stand: 7
stand U23: 4
donderdag 4 juni
Bierbeek
1.12B
112
65
4
zondag 7 juni
Memorial Philippe Van Coningsloo - Waver-Rijmenam
ME 1.2 UCI (TOPC)
181
188
39
zondag 21 juni
Erembodegem-Terjoden
1.12A
139,5
101
24
dinsdag 23 juni
Ruddervoorde
Elites m.c./z.c./U23
172
100
46
zondag 28 juni
Oplinter
1.12B
118
136
35
zaterdag 4 juli
Omloop Het Nieuwsblad Beloften
ME 1.2 UCI (TOPC)
175
171
DNF (valpartij)
zondag 12 juli
Ploegentijdrit Borlo
Ploegen TT  (TOPC)
57
14
10 (Tijd: 1h14'53"129)
dinsdag 14 juli
Keerbergen
1.12B
114,4
122
8
vrijdag 17 juli
Sint-Katelijne-Waver
1.12B
114
144
30
zondag 19 juli
Dwars door de Vlaamse Ardennen Erpe-Mere
ME 1.2 UCI (TOPC)
177
181
49
woensdag 22 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1: Rillaar
Elite 2.12 IC1
154,6
195
27
Stand: 27
U23: 15
Vl-B: 5
Ploeg: 3
donderdag 23 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2: Leefdaal
Elite 2.12 IC1
153,6
171
42
Stand: 21
U23: 11
Vl-B: 4
Ploeg: 4
vrijdag 24 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: Gooik (tijdrit)
Elite 2.12 IC1
9,4
155
64 (Tijd: 11'50"102)
Stand: 29
U23: 14
Vl-B: 7
Ploeg: 7
zaterdag 25 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4: Ottenburg
Elite 2.12 IC1
152
155
DNF
vrijdag 31 juli
Kampioenschap van België U23
Les Lacs de l'Eau d'Heure
1.13 - BK
168
188
56
zondag 2 augustus
Kraainem
Trofee Luk Van Biesen
Elite 1.12 IC2
140
139
1
Eindstand: 2
Stand U23: 1
maandag 3 augustus
GP Tim Wellens Sint-Truiden
Elites m.c./z.c./U23
128,4
84
27
zaterdag 8 augustus
Overijse
1.12B
110
63
4
zondag 9 augustus
25e Antwerpse Havenpijl
ME 1.2 UCI (TOPC)
183
180
40 (massaspurt)
zaterdag 15 augustus
Tielt-Winge
1.12B
117
72
DNF (val na 1 km)
zondag 16 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108
71
5
woensdag 19 augustus
Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1: Adegem
2.13 U23 IC 1 NAT
155
176
66 (peloton)
Stand: 69
Ploeg: 23
donderdag 20 augustus
Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2: Sinaai
2.13 U23 IC 1 NAT
148
171
145 (peloton)
Stand: 113
Ploeg: 22
vrijdag 21 augustus
Ronde van Oost-Vlaanderen rit 3: Haasdonk
2.13 U23 IC 1 NAT
150
163
119 (peloton)
Stand: 113
Ploeg: 23
zaterdag 22 augustus
Ronde van Oost-Vlaanderen rit 4: Bottelare
2.13 U23 IC 1 NAT
153,5
155
61 (peloton)
Stand: 103
Ploeg: 23
zondag 23 augustus
Ronde van Oost-Vlaanderen rit 5: Massemen
2.13 U23 IC 1 NAT
154,8
148
92 (peloton)
Eindstand: 98
Ploeg: 23
zaterdag 29 augustus
Grote Prijs Georges Lassaut Rummen
Elite 1.12 IC2
140
135
3
maandag 31 augustus
Putte
1.12 - GO
70
36
2
woensdag 2 september
Putte
1.12B
114
103
DNF (stuur afgebroken)
zaterdag 5 september
Zutendaal
1.12B
115
71
11
zondag 6 september
Molenbeek-Wersbeek
1.12B
116
49
3
zaterdag 12 september
Nieuwkerken-Waas
Elite 1.12 IC1
155
148
45
zondag 13 september
Overijse-Eizer
1.12B
107
62
23
woensdag 16 september
GP Jean-Pierre Monseré Retie
1.12A
139
104
4
zondag 20 september
Londerzeel Linde
1.12B
120
110
13
donderdag 24 september
GP Eugeen Roggeman - Stekene
Elites m.c./z.c./U23
157
104
54
zaterdag 26 september
Tienen
Elite 1.12 Open
156
162
19
woensdag 30 september
Memorial Fred De Bruyne - Berlare
Elites m.c./z.c./U23
162,4
117
DNF (in pel. op 1r)
zondag 4 oktober
Rumst
1.12B
118,3
139
13
woensdag 7 oktober
Zele
Elites m.c./z.c./U23
152
64
29
zondag 11 oktober
Boom
1.12B
112,2
79
1
 

2014 (Beloften - 3e jaars - United Cycling Team)

Datum
Plaats
Categorie
Aantal km
Deel-
nemers
Uitslag
zondag 16 februari
Zepperen
Clubkampioenschap
97
40
Totaal: 2
U23: 1
zondag 2 maart
Gent-Staden
1.12 - BvB
166
196
11
Stand BvB: 5 (22ptn)
zondag 9 maart
Brussel-Zepperen
Elite 1.12 - IC1
150
196
DNF (valpartij)
zondag 16 maart
Omloop van het Waasland
ME 1.2 UCI
192
183
28
zondag 23 maart
Budingen Zoutleeuw
1.12B
102
150
17
zaterdag 29 maart
Putte (Beerzel)
1.12B
120
283
81
zondag 30 maart
Meer (Hoogstraten)
1.12B
115,7
166
16
zondag 6 april
Sint-Truiden
1.12B
120
200
25
dinsdag 8 april
Melkwezer-Linter
PK TT
18,6
U23: 18
tot.: 28
U23: 6 (24'19", op 38")
totaal: 12
zaterdag 12 april
Omloop van de Braakman
NL-Clubcomp. Zuid
169,1
196
44
zaterdag 19 april
Tweedaagse van de Gaverstreek rit 1:
Driebergenprijs Stasegem
Elite 2.12 IC1
148
197
rit + stand: 38
jongerenklas.: 16
zondag 20 april
Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2:
Nijverheidsprijs Deerlijk
Elite 2.12 IC1
140
146
rit: 24
eindklas.: 33
jongerenklas.: 14
zondag 27 april
GP Affligem
Elite 1.12 IC1
154
192
26
donderdag 1 mei
Stok-Kortenaken
1.12B
120
119
DNF (lek na 500m)
zondag 4 mei
PK Galmaarden
1.12B - PK
139,1
128
11
U23: 5
zondag 18 mei
Overijse - Maleizen
1.12B
115,5
90
14
zondag 25 mei
GP Etienne De Wilde Laarne
Elite 1.12 IC1
156
162
26 (1e pelotonspurt)
donderdag 29 mei
Kumtich - Tienen
1.12B
117
107
10
zondag 1 juni
Wezembeek-Oppem
Elite 1.12 IC2
144
130
6
dinsdag 3 juni
Booischot
1.12B
120
104
20
zondag 8 juni
Averbode
Elite 1.12 IC2
133
137
6
donderdag 12 juni
Begijnendijk
1.12B
119
110
16
zondag 15 juni
Hoegaarden - Hoksem
1.12B
118
78
2
woensdag 18 juni
Keerbergen
1.12B
112
109
70
donderdag 19 juni
Bierbeek
1.12B
112
57
18 (lek laatste ronde)
woensdag 25 juni
I.W.T. Jong Maar Moedig Oetingen
Men Elite 1.2 UCI
170
171
64
zondag 29 juni
Dwars door de Vlaamse Ardennen Erpe-Mere
Elite 1.12 IC1
158
195
DNF (derailleur)
zaterdag 5 juli
Melle
1.12B
101,2
105
22
zaterdag 12 juli
Berlaar - Heikant
1.12B
112
104
41
zondag 13 juli
Ploegentijdrit Borlo
TT - Ploegentijdrit
38,8
24
9
dinsdag 15 juli
Keerbergen
1.12B
114,4
144
16
woensdag 23 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1: Rillaar
Elite 2.12 IC1
154,6
197
28
Stand: 28
U23: 16
Vl-B.: 4
donderdag 24 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2: Hoegaarden
Elite 2.12 IC1
147
172
33
Stand: 23
U23: 12
Vl-B.: 4
vrijdag 25 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: Pepingen (tijdrit)
Elite 2.12 IC1
10,5
165
50
Stand: 26
U23: 12
Vl-B.: 5
zaterdag 26 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4: Ottenburg
Elite 2.12 IC1
155
165
39
Stand: 27
U23: 13
Vl-B.: 5
zondag 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 5: Merchtem
Elite 2.12 IC1
156
143
87
23 - 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
Elite 2.12 IC1
623,1
197
26
U23: 13
Vl-B.: 4
zondag 3 augustus
Kraainem
Elite 1.12 IC2
146
130
15
1 juni & 3 augustus
Wezembeek-Oppem / Kraainem
2 x Elite 1.12 IC2
290
/
Stand: 4
U23: 4
Ploeg: 2
woensdag 6 augustus
Ronde van Namen rit 1: Jambes - Doische
2.12 IC
156,6
188
74
Stand: 74
donderdag 7 augustus
Ronde van Namen rit 2: Bièvre - Gedinne
2.12 IC
159,2
175
122
Stand: 111
vrijdag 8 augustus
Ronde van Namen rit 3: Florennes - Philippeville
2.12 IC
160
160
17 (gedeeld)
Stand: 99
zaterdag 9 augustus
Ronde van Namen rit 4: Gesves - Dinant
2.12 IC
156
153
96
Stand: 91
zondag 10 augustus
Ronde van Namen rit 5: Walcourt - Citadelle de Namur
2.12 IC
157
145
99
6 - 10 augustus
Ronde van Namen
2.12 IC
788,8
188
91
zondag 17 augustus
Liedekerkse Pijl
1.12 BvB
165
181
35
Stand BvB: 5 (28 ptn)
Stand U23: 2
zondag 24 augustus
BK Tervuren - Vossem
1.13 - BK
178
194
155
zondag 31 augustus
Hove
1.12B
119,9
145
22
maandag 1 september
Putte (Mechelen)
1.12 - GO
70
36
14
donderdag 4 september
Rummen-Geetbets
1.12 IC2
144
107
26
zaterdag 6 september
Adinkerke
1.12 BvB
161
186
13
Stand BvB: 4 (47 ptn)
Stand U23: 2
zaterdag 13 september
Nieuwkerken-Waas
Elite 1.12 - IC1
155
133
2
woensdag 17 september
Retie
1.12A
140
151
71
zondag 21 september
Momignies
1.12 CdB
152
177
31
Stand BvB: 11 (52 ptn)
Stand U23: 5
zaterdag 27 september
Tienen
Elite 1.12 Open
156
152
31
woensdag 1 oktober
Kemzeke
1.12B
117,3
83
48
zaterdag 4 oktober
Stekene
1.12B
120
146
8
zondag 5 oktober
Rumst
1.12B
109,2
118
11
zaterdag 11 oktober
Kieldrecht
1.12B
114
43
10
zondag 12 oktober
Alken
1.12C
99
100
2
 

2013 (Beloften - 2e jaars - Rock Werchter Cycling Team)

Datum
Plaats
Categorie
Aantal km
Deel-
nemers
Uitslag
zondag 24 februari
Brussel-Opwijk
Elite 1.12 Interclub
143,4
/
DNS (wedstrijd afgelast wegens sneeuw)
zondag 3 maart
Omloop van de Houtse Linies (NL)
Elite z.c./U23
154
162
93 (uitwijken voor valpartij in massaspurt)
zondag 10 maart
Omloop van het Waasland
Men Elite 1.2 UCI
179
182
25 (18e in pelotonspurt)
zaterdag 16 maart
Putte (Beerzel)
1.12B
119,7
152
38
zaterdag 23 maart
Anvaing
1.13
118,3
+/- 95
DNF (te koud)
zaterdag 30 maart
Grote Omloop van de Veenkoloniën
Elite z.c./U23
140
134
17
dinsdag 9 april
Orsmaal (Linter)
PK TT
18,7
U23: 22
tot.: 29
U23: 5 (24'56", op 29")
totaal: 9
vrijdag 12 april
Zonderschot Heist-op-den-Berg
1.12B
110
125
29
zondag 14 april
Zelzate
1.12B
110
106
28
zaterdag 20 april
Arden Challenge - Vielsalm
1.12/1.13
127,6
178
51
zondag 21 april
Arden Challenge - Bertrix
1.12/1.13
131,7
150
66
zondag 28 april
PK Molenstede
1.12B
139
123
12
U23: 9
woensdag 1 mei
GP 1 mei - Ereprijs Victor De Bruyne Hoboken
Men Elite 1.2 UCI
170
172
89
zondag 5 mei
Circuit de Wallonie
Men Elite 1.2 UCI
170
187
121
vrijdag 10 mei
Triptyque Ardennais rit 1: Raeren - Büllingen
NAT 2.12-2.13 IC
147
184
41
zaterdag 11 mei
Triptyque Ardennais rit 2: Höfen/Monschau - Eupen
NAT 2.12-2.13 IC
146,1
158
DNF (onderkoeld)
zondag 12 mei
Triptyque Ardennais rit 3: Soumagne - Soumagne
NAT 2.12-2.13 IC
163,8
119
DNS
10-12 mei
Triptyque Ardennais
NAT 2.12-2.13 IC
456,9
96
DNF2
zaterdag 18 mei
GP Criquielion
Men Elite 1.2 UCI
181,4
186
113 (val in laatste 3 km)
maandag 20 mei
Stan Ockers Classic Borsbeek
Elite m.c./z.c./U23
169
116
32
zondag 26 mei
Ramsel Herselt
1.12B
116
84
4
zondag 2 juni
Waver-Rijmenam
Men Elite 1.2 UCI
185
174
60
woensdag 26 juni
IWT Oetingen
Men Elite 1.2 UCI
169
187
DNF
zaterdag 29 juni
Omloop Het Nieuwsblad
Men Elite 1.2 UCI
189
189
DNF (krampen)
zaterdag 6 juli
Melle
1.12A
119
137
10
donderdag 11 juli
GP Stad Geel
Men Elite 1.2 UCI
164
179
102 (peloton)
zondag 14 juli
Nationale Ploegentijdrit Borlo
TT - Ploegentijdrit
56,1
20
12 (1h11'36,813")
dinsdag 16 juli
Keerbergen
1.12B
114,4
134
29
zondag 21 juli
Kerniel
1.12B
109,7
101
27
zaterdag 27 juli
Sinaai
1.13
112
61
22
woensdag 31 juli
Ronde van Namen rit 1: Namur - Doisches
2.12-13 IC
157
154
96
donderdag 1 augustus
Ronde van Namen rit 2: Perwez - Walcourt
2.12-13 IC
157
144
DNS (ziek)
31 juli - 4 augustus
Ronde van Namen
2.12-13
778
154
DNS2
woensdag 7 augustus
Linden
1.12B
109,8
91
22
zaterdag 10 augustus
Overijse
1.12B
110,5
100
20
donderdag 15 augustus
Tielt-Winge
1.12B
117
148
17
zondag 18 augustus
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
1.12B
115,2
64
2
dinsdag 20 augustus
Omloop van de Grensstreek
Elite 1.12 IC
166
183
29 (spurt aangetrokken)
donderdag 22 augustus
Jauche
1.12 - 1.13
114
62
8
zondag 25 augustus
BK Lommel U23
1.13 - BK
168
184
48
dinsdag 27 augustus
Tremelo
1.12B
115,2
73
DNF (lek)
woensdag 28 augustus
Putte
1.12B
120
66
44
zaterdag 7 september
Berlare
1.12B
112,8
152
68
zondag 8 september
Ophasselt
1.12A
136
85
32
woensdag 11 september
Sint-Pauwels
1.12B
117
108
30
zondag 15 september
Vossem
1.12B
113,9
49
7
zaterdag 21 september
Meerhout
1.12B
113,4
128
12
zondag 22 september
Hoogstraten
1.12B
99,4
93
6
zaterdag 28 september
Tienen
Elite 1.12 Open
158,4
80
17
zondag 29 september
Kraainem
1.12B
115,5
66
DNF (na 11 ronden)
zaterdag 5 oktober
Kieldrecht
1.12B
113,96
118
28
 

2012 (Beloften - 1e jaars - Rock Werchter Cycling Team)

Datum
Plaats
Categorie
Aantal
km
Deel-
nemers
Uitslag
zondag 26 februari
Brustem - Sint-Truiden
1.12B
119
134
31
zaterdag 3 maart
Molenbeek - Wersbeek
1.12B
112
278
50 à 60 (niet exact bekend)
zondag 11 maart
Omloop van het Waasland
ME1.2 UCI
193
181
96
zondag 18 maart
Zwijnaarde
1.13
115
130
30
zondag 25 maart
Boutersem
1.12B
124,6
303
peloton (geen exacte uitslag)
zaterdag 31 maart
Amay
1.12/1.13
108
154
63
dinsdag 3 april
PK Tijdrijden Linter-Orsmaal
PK TT
25
18
10
zaterdag 7 april
Baal
1.18 Open
98
218
35
maandag 9 april
Dwars door het Hageland
ME1.2 UCI
174
192
opgave laatste km's
zondag 15 april
Topcompetitie Zellik-Galmaarden
ME1.2 UCI
173,9
194
70
zondag 22 april
Stok-Kortenaken
1.12B
120
132
30
zondag 29 april
PK Wezembeek-Oppem
1.12B
145
149
totaal: 20
U23: 7
dinsdag 1 mei
Ereprijs Victor De Bruyne - Hoboken
ME1.2 UCI
180
181
41
zondag 6 mei
Topcompetitie Circuit de Wallonie
ME1.2
176,4
188
DNF
zondag 13 mei
Oordegem
1.12B
110
124
27
donderdag 17 mei
Herk de Stad
1.12B
112,7
95
9
zaterdag 19 mei
Topcompetitie GP Criquielion
ME1.2
179,6
185
46
zaterdag 26 mei
Linden
1.12B
110
125
34
maandag 28 mei
Stan Ockers Classic Borsbeek
Elite m.c./ z.c./U23
169
122
DNF
zondag 3 juni
Zwijndrecht
1.12B
117
45
19
maandag 25 juni
Aspelare
1.12B
113,7
91
18
woensdag 27 juni
IWT Oetingen
ME1.2 UCI
168
186
DNF
zaterdag 30 juni
Topcompetitie Omloop Het Nieuwsblad
ME1.2 UCI
179
190
DNF
zaterdag 7 juli
Relegem-Asse
1.13
120
51
14
dinsdag 10 juli
Keerbergen
1.12B
114,4
89
25
vrijdag 13 juli
Sint-Katelijne-Waver
1.12B
117,6
91
6
zondag 15 juli
Topcompetitie ploegentijdrit Borlo
TTT
56,1
19
9
zaterdag 21 juli
Sinaai
1.13
112
89
16
woensdag 1 augustus
Ronde van Namen rit 1: Florennes-Philippeville
2.12
160
167
122
donderdag 2 augustus
Ronde van Namen rit 2: Jambes-Gesves
2.12
158
145
99
vrijdag 3 augustus
Ronde van Namen rit 3: Ciney-Perwez
2.12
148
143
76
zaterdag 4 augustus
Ronde van Namen rit 4: Vencimont-Vresse
2.12
152
140
90
zondag 5 augustus
Ronde van Namen rit 5: Walcourt-Namur
2.12
158
136
80
1-5 augustus
Ronde van Namen
2.12
776
U23:64
totaal: 73
U23: 27
zaterdag 11 augustus
Overijse
1.12B
110
82
DNF
dinsdag 14 augustus
Heusden
Elite m.c./ z.c./U23
168
190
56
zondag 19 augustus
BK U23 Wielsbeke
1.13 BK
173
150
DNF
zaterdag 25 augustus
Agglo Tour rit 1: Saint-Brieuc
2.12.1
137
105
47
zondag 26 augustus
Agglo Tour rit2a: Tijdrit
2.12.1
8,75
92
66
zondag 26 augustus
Agglo Tour rit2b: Plérin
2.12.1
97,5
86
56
25-26 augustus
Agglo Tour
2.12.1
243,25
105
56
woensdag 29 augustus
Putte Mechelen
1.12B
120
99
28
zaterdag 1 september
Zutendaal
1.12B
115
84
22
dinsdag 4 september
Pijpelheide - Booischot
1.12B
117,5
64
26
zondag 9 september
Ophasselt
1.12B
120
90
38
zondag 16 september
Meerle (Hoogstraten)
1.12B
108
65
23
zondag 23 september
Gooikse Pijl
ME1.2 UCI
192,8
200
39
zaterdag 29 september
Tienen
Elite 1.12
158
103
47
zondag 30 september
Hoogstraten
1.12B
112
98
DNF (lek in laatste ronde)
zondag 7 oktober
Nieuwrode
1.18 Open
92,4
80
28
zondag 14 oktober
Boom
1.12B
115,6
/
DNS (wedstrijd afgelast)
 

2011 (Junioren - 2e jaars - 18 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag
zaterdag 26 februari
IC Hamont - Achel Beverbeek Classic
129
24
zondag 6 maart
IC Tienen - Zepperen
144
19
zondag 20 maart
Budingen - Zoutleeuw
118
3
zondag 27 maart
IC BvB Aalst - Sint-Truiden
198
DNF (lek)
zaterdag 2 april
Wambeek - Ternat
194
14
zaterdag 9 april
Zutendaal
120
21
zondag 10 april
Deux - Acren
84
3
zaterdag 16 april
Sint-Joris-Weert
103
1
zondag 17 april
Tessenderlo
77
19
vrijdag 22 april
Ster van Zuid-Limburg rit 1: Proloog
195
96
zaterdag 23 april
Ster van Zuid-Limburg rit 2: Borlo - Herk de Stad
195
34
zondag 24 april
Ster van Zuid-Limburg rit 3: Bilzen - Bilzen
187
30
maandag 25 april
Ster van Zuid-Limburg rit 4: Sint-Truiden - Borlo
157
9
22-25 april
Ster Van Zuid-Limburg
195
25
ptn: 19
club: 5
zondag 1 mei
IC Hoboken
131
10
zaterdag 7 mei
IC BvB Wortegem - Petegem
186
peloton
zondag 15 mei
PK Relegem
94
3
zondag 22 mei
BK Wielsbeke
197
21
zaterdag 28 mei
Sint-Martes-Bodegem
92
9
donderdag 2 juni
IC BvB Korbeek-Lo: Vlaams-Brabantse Pijl
192
32
zaterdag 4 juni
IC BvB GP Bonheiden - Rijmenam
192
20
zondag 26 juni
Bertem
42
4
zaterdag 2 juli
Herenthout
48
2
zondag 3 juli
Aarschot
73
5
vrijdag 8 juli
Sint-Martinusprijs Kontich rit 1: Proloog
177
67
zaterdag 9 juli
Sint-Martinusprijs Kontich rit 2
177
58
zondag 10 juli
Sint-Martinusprijs Kontich rit 3a: Ploegentijdrit
30
22
zondag 10 juli
Sint-Martinusprijs Kontich rit 3b
 
24
maandag 11 juli
Sint-Martinusprijs Kontich rit 4
 
DNF (val)
zondag 17 juli
Nieuwerkerken
95
8
donderdag 21 juli
Hulshout
52
4
zaterdag 23 juli
Incourt
48
2
zaterdag 30 juli
Corswarem
45
1
zondag 31 juli
Sint-Ulriks Kapelle
82
1
zondag 7 augustus
IC BvB Angreau - Honnelles
176
23
dinsdag 9 augustus
Klimkoers Spa-Bérinzenne/La Gleize
80
38
zaterdag 13 augustus
Roosdaal - Strijtem
98
2
zondag 14 augustus
Huldenberg
69
3
zondag 28 augustus
IC BvB Wuustwezel
185
12
woensdag 31 augustus
Baardegem
79
19
zondag 4 september
IC BvB Remouchamps - Ferrières - Remouchamps
182
41
zaterdag 10 september
IC Diegem
 
peloton
zondag 11 september
IC Zemst - Laar
161
lek
zaterdag 17 september
Keizer der Junioren rit 1: Ieper - Kemmel - Ieper
147
32
zondag 18 september
Keizer der Junioren rit 2a: Tijdrit Wulpen
126
57
zondag 18 september
Keizer der Junioren rit 2b: Koksijde
123
3
zondag 25 september
IC BvB Jemeppe
153
40
zaterdag 1 oktober
Donk (Herk de Stad)
78
9
zondag 2 oktober
Borlo
87
14
 

2010 (Junioren - 1e jaars - 17 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag
zaterdag 27 februari
IC Hamont-Achel Beverbeek Classic
126
18
zaterdag 6 maart
Lierde
102
5
zaterdag 13 maart
Vollezele
157
13
zaterdag 3 april
Nieuwkerken-Waas
115
DNF (koude)
maandag 5 april
Herzele
99
33
zondag 11 april
Bornem
101
DNF (lek)
donderdag 15 april
PK Tijdrijden Hoksem
28
15 (gevallen)
zaterdag 17 april
Zutendaal
50
11
zondag 18 april
Tessenderlo
74
12
zaterdag 24 april
Rotselaar
119
4
zaterdag 1 mei
IC Hoboken
149
6
zaterdag 8 mei
IC Wortegem - Petegem
163
31
zondag 16 mei
PK Leuven
81
totaal: 10
17j: 3
zaterdag 22 mei
Waasmunster
63
3
maandag 24 mei
Meldert - Hoegaarden
78
3
zondag 31 mei
BK Geel
200
33
zaterdag 5 juni
IC BvB Bonheiden - Rijmenam
198
18
woensdag 30 juni
Ravels
76
13
zondag 4 juli
Aarschot
85
20
vrijdag 9 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich rit 1: tijdrit
120
83
zaterdag 10 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich rit 2
120
39
zondag 11 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich rit 3a: ploegentijdrit
21
9
zondag 11 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich rit 3b
120
26
maandag 12 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich rit 4
120
31
9-12 juli
IC Sint-Martinusprijs Kontich
120
37
ploeg: 7
zaterdag 17 juli
IC Omloop Het Nieuwsblad Olsene
185
78
zondag 1 augustus
Bierbeek - Bremt
84
27
zaterdag 7 augustus
Heffen
82
17
zondag 8 augustus
Kampenhout
75
4
zaterdag 14 augustus
Huldenberg
63
12
zondag 15 augustus
Oosterzele
93
3
zaterdag 21 augustus
Haaltert
38
28
zondag 22 augustus
Drieslinter
58
6
donderdag 26 augustus
Aarschot
25
2
zaterdag 28 augustus
Gijzenzele
52
3
dinsdag 31 augustus
Tijdrit BvB Adinkerke
83
49
zaterdag 4 september
Herenthout
42
9
zondag 5 september
Onze-Lieve-Vrouw Waver
73
2
zaterdag 11 september
Schriek
35
24
zondag 12 september
IC Zemst-Laar
165
26
zaterdag 18 september
Booischot
76
DNF (val in spurt)
zaterdag 25 september
Herne
55
DNF (materiaalpech)
zondag 26 september
Maldegem
97
42
zondag 3 oktober
Borlo
81
15
zondag 10 oktober
Hoegaarden
65
DNF (lek)
 

2009 (Nieuwelingen - 2e jaars - 16 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag
1 maart
Opwijk
97
4
7 maart
Lierde
95
4
15 maart
Oordegem
102
9
22 maart
Trognée-Hannut
74
1
29 maart
Topcompetitie Moerbeke-Viane
148
14
4 april
Rotselaar
79
1
11 april
Erondegem
63
1
16 april
PK Tijdrijden Hoxem-Hoegaarden
29
7
18 april
Wambeek-Ternat
79
21
25 april
Nationale Testtijdrit Neeroeteren
60
46
26 april
Herenthout
84
3
3 mei
Topcompetitie Nieuwmoer-Kalmthout
168
DNF (val)
6 mei
Klimkoers Harzé
108
31
11 mei
PK Stok-Kortenaken
82
2
16 mei
Nationale Testtijdrit Borlo
42
36
17 mei
Hoeleden
45
5
21 mei
Hoboken
68
3
24 mei
Nieuwrode
66
3
30 mei
Cras-Avernas
68
5
28 juni
Londerzeel
66
2
5 juli
VK Mol-Rauw
52
10
11 juli
Keerbergen
55
4
18 juli
IC Sint-Katelijne-Waver
145
51 (niet meegespurt)
26 juli
BK Geel
157
88 (niet meegespurt)
9 augustus
Lovendegem
113
11
16 augustus
Betekom
90
DNF (lek)
23 augustus
Werchter
34
1
30 augustus
Vlaamse Pijl Lint
89
6
5 september
Limburgse Pijl Paal
62
DNF
6 september
Onze-Lieve-Vrouw Waver
48
3
12 september
Schriek
52
8
19 september
Aspelare
46
3
20 september
Vossem
79
6
27 september
Topcompetitie Jemeppe-Sur-Meuse
130
55
3 oktober
Londerzeel-Sint-Jozef
117
4
10 oktober
Lommel
75
5
11 oktober
Topcompetitie Affligem Classic
131
65
 

2008 (Nieuwelingen - 1e jaars - 15 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag totaal
Uitslag 1e jaars
24 februari
Vollezele
57
7
2
2 maart
Boortmeerbeek
81
2
1
8 maart
Lierde
85
11
3
16 maart
Waanrode
56
1
1
24 maart
Attenrode
71
DNF (sneeuw)
DNF
30 maart
Topcompetitie Moerbe-Viane
124
DNF (val)
DNF
2 april
PK Tijdrijden individueel
14
/
11 (lek)
2 april
PK Ploegentijdrijden
6
4
/
5 april
Rotselaar
112
5
1
12 april
Beveren
78
9
3
20 april
Topcompetitie Kortessem
103
17
4
27 april
Topcompetitie Nieuwmoer-Kalmthout
110
63
17
4 mei
Drieslinter
67
1
1
11 mei
PK Boortmeerbeek
81
8
1 Kampioen!
18 mei
Bierbeek
73
17
6
25 mei
Nieuwrode-Holsbeek
92
4
1
1 juni
Zoutleeuw
50
5
1
21 juni
Kampenhout
53
6
2
25 juni
Kuurne
60
3
1
9 juli
Sint-Lambrechts-Herk Hasselt
44
7
3
12 juli
Keerbergen
68
7
2
16 juli
Opwijk
51
11
4
19 juli
IC Prins der Nieuwelingen Sint-Katelijne-Waver
124
15
5
21 juli
Hulshout
57
2
2
27 juli
BK Hooglede-Gits
109
/
70
3 augustus
Neerlinter
69
17
7
9 augustus
Topcompetitie Polleur-Stoumont-Polleur
117
71
20
13 augustus
Topcompetitie Goetsenhoven
127
27
7
17 augustus
Werchter
93
2
1
20 augustus
Topcompetitie Tijdrit Adinkerke
83
60
17
24 augustus
Waanrode
65
2
1
30 augustus
Hever-Schiplaken
52
4
2
7 september
Tienen-Kumtich
50
8
1
13 september
Schriek
46
7
3
21 september
Vossem
64
18
6
27 september
Rotselaar
117
9
2
5 oktober
Onze-Lieve-Vrouw Waver
46
2
1
12 oktober
IC Affligem Classic
95
31
4
 

2007 (Aspirant - 2e jaars - 14 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag
29 april
Zoutleeuw
19
17
6 mei
Herenthout
42
8
13 mei
Tessenderlo-Schoot
35
5
20 mei
Nieuwerkerken
27
4
23 mei
PK Piste Elewijt Omnium
15
Tijdrit: 2
Scratch: 2
Puntenkoers: 4
Omnium: 1
27 mei
Lommel
21
2
24 juni
Dilsen-Stokkem
22
4
27 juni
Piste Elewijt Omnium
10
Tijdrit: 5
Scratch: 4
Puntenkoers: ?
Omnium:
1 juli
St.Georges
15
4
8 juli
PK Boortmeerbeek Tijdrit
27
3
8 juli
PK Boortmeerbeek Wegrit
27
4
15 juli
Brecht
30
7
21 juli
Vlaams Kampioenschap Zoersel Tijdrit
50
37
21 juli
Vlaams Kampioenschap Zoersel Wegrit
50
14
29 juli
Tourinnes St.Lambert
17
1
5 augustus
Ruddervoorde
40
2
11 augustus
Haasrode
18
1
19 augustus
Wevelgem
9
1
26 augustus
Keerbergen
33
1
2 september
Paal-Beringen
39
4
9 september
Heusden-Zolder
24
2
16 september
Opprebais
14
1
23 september
Kasterlee
27
5
30 september
Geel
23
2
7 oktober
Balen
27
1
14 oktober
Tessenderlo
28
6
 

2006 (Aspirant - 1e jaars - 13 jaar)

Datum
Plaats
Aantal deelnemers
Uitslag
30 april
Zoutleeuw
19
5
7 mei
Rummen-Geetbets
18
4
14 mei
Wemmel
31
9
21 mei
Tessenderlo-Schoot
32
9
28 mei
Humbeek-Grimbergen
27
8
24 juni
Vosselaar
28
7
28 juni
Piste Elewijt Omnium
12
Tijdrit: 3
Scratch: 2
Puntenkoers: 1
Omnium:1
2 juli
PK Boortmeerbeek Wegrit
22
2
2 juli
PK Boortmeerbeek Tijdrit
22
6
9 juli
Tollembeek
26
DNF
16 juli
Kapelle op den Bos
20
5
21 juli
Vlaams Kampioenschap Aalst Wegrit
40
17
23 juli
Schulen - Herk de Stad
30
2
25 juli
PK Piste Elewijt Omnium
11
 
30 juli
Geetbets
19
6
13 augustus
Massenhoven
17
4
20 augustus
Waanrode
17
6
27 augustus
Keerbergen
32
9
3 september
Glabbeek-Attenrode
32
22
10 september
Zoutleeuw-Budingen
23
12
17 september
Kasterlee
23
DNF
23 september
Meigen-Deinze
37
7
1 oktober
Lebbeke
35
6
8 oktober
Geel
27
10
15 oktober
Denderleeuw
Reeks A: 24
6